צוואות וירושות

כשמדובר בנושא צוואות וירושות חשוב להיעזר בעזרתו של עו"ד צוואות וירושות מנוסה, אדם המכיר את החוקים והתקנות הרלוונטיות, אשר יוכל לעזור בניסוח צוואה ברורה המבטאת את רצונו של המצווה, או, לחלופין, יידע לחלק את הירושה בצורה הוגנת ובהתאם לדין. לשם כך אנו צריכים לערוך צוואה חוקית וברורה, אשר תוכל ללא ספק לקבל תוקף משפטי חוקי.

עריכת צוואה היא הדרך המשפטית להביע את רצונות המוריש בקשר לחלוקת רכושו לאחר מותו. יש לנסח את הצוואה בצורה ברורה אשר לא תשאיר מקום לערעורים. כך יימנעו מריבות ומחלוקות מאוחר יותר. הצוואה מקבלת תוקף משפטי כאשר היורשים יפנו, אחרי מות המצווה, אל בית המשפט, אשר יצטרך לאשר אותה ולהוציא צו קיום ירושה. צוואה שאינה ברורה דיה ואינה ערוכה נכון עלולה להיפסל. במקרה זה יחולק הרכוש על פי חוקי הירושה, ולא לפי רצון המצווה. לכן חשוב ביותר שהצוואה תיערך על ידי עו"ד צוואות וירושות בקיאים ומנוסים, ותנוסח באופן ברור ולא משתמע לשני פנים.

משרדנו עוסק בהכנת צוואות, הכנת בקשות מתאימות לצווי ירושה או קיום צוואה, הגשת התנגדויות לבקשות לצווי ירושה ו/או קיום צוואה וליטיגציה בבתי המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.

נשמח לתת לכם יעוץ מקצועי: 050-578-6480 •08-660-3221

יצירת קשר

לייעוץ ומידע חייגו:
050-578-6480 •08-660-3221
או מלאו פרטים:

*המידע המובא באתר הינו מידע כללי בלבד ואינו בגדר יעוץ משפטי. המידע אינו מהווה אסמכתא משפטית ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי מתאים והמסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד.

Call Now Button דילוג לתוכן