הוצאה לפועל

הוצאה לפועל

מתי נדרשת הוצאה לפועל?

גם אם זכיתם בפסק דין, ובידכם השיק הרשום לפקודתכם, עדיין אין בכך כל הבטחה שתקבלו את הכסף. מערכת הגבייה בהוצאה לפועל באה הן בכדי לממש את זכאותכם לתשלום, והן בכדי להסדיר עבורכם את חובותיכם. באמצעות עורך דין המומחה בתחום הוצאה לפועל, תוכלו להבטיח לעצמכם גם הגנה באם קיימת נגדכם גבייה המנוגדת לדין. כמו כן, במידה ואתם חייבים סכום כסף, יוכל עורך הדין להגיע להסדר תשלומים סביר בכדי להקל מעליכם את העומס, ולהתמודד עם הנושים.

באיזה עורך דין לבחור?

הדינים של ההוצאה לפועל בישראל אינם פשוטים, והם מורכבים מחוקים רבים בעלי תתי סעיפים, שאינם נהירים לאזרח הפשוט. פעילות יעילה ונבונה בתחום ההוצאה לפועל, הינה גורם חשוב בדרך להצלחה. יש לזכור, כי מזמן שתיק ההוצאה לפועל נפתח, הסכום משתנה בכל יום, וכך הוא הולך ותופח. החוב עלול לתפוח כתוצאה מכך שהפעילות לא נעשתה במהירות הרצויה. יחד עם זאת, קיימות דרכים נוספות המפחיתות את סכום החוב. באמצעות פגישת ייעוץ תוכלו ללמוד יותר על מצבכם, זכויותיכם, ועוד.

נשמח לתת לכם יעוץ מקצועי: 050-578-6480 •08-660-3221

יצירת קשר

לייעוץ ומידע חייגו:
050-578-6480 •08-660-3221
או מלאו פרטים:

*המידע המובא באתר הינו מידע כללי בלבד ואינו בגדר יעוץ משפטי. המידע אינו מהווה אסמכתא משפטית ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי מתאים והמסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד.

Call Now Button דילוג לתוכן