תחומים נוספים

משרד עורך דין פליקס פרטוק מתמחה אף בנושאים הבאים:

 

דיני מקרקעין

משרדנו מעניק ייצוג רוכש או מוכר של דירת מגורים, הכנת הסכמי מכר והסכמי שכירות וכמו כן כולל שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים מאזורים שונים בישראל.

המשרד בעל ניסיון רב בעסקאות רכש דירה מקבלן ובהסכם מכר לרכישת דירה יד שנייה ומטפל בלקוחות פרטים בעסקאות לרכישת דירה הכוללות חריגות בנייה, בהן נדרש טיפול משפטי מורכב.

 

צוואות וירושות

כשמדובר בנושא צוואות וירושות חשוב להיעזר בעזרתו של עו"ד צוואות וירושות מנוסה, אדם המכיר את החוקים והתקנות הרלוונטיות, אשר יוכל לעזור בניסוח צוואה ברורה המבטאת את רצונו של המצווה, או, לחלופין, יידע לחלק את הירושה בצורה הוגנת ובהתאם לדין. לשם כך אנו צריכים לערוך צוואה חוקית וברורה, אשר תוכל ללא ספק לקבל תוקף משפטי חוקי.

עריכת צוואה היא הדרך המשפטית להביע את רצונות המוריש בקשר לחלוקת רכושו לאחר מותו. יש לנסח את הצוואה בצורה ברורה אשר לא תשאיר מקום לערעורים. כך יימנעו מריבות ומחלוקות מאוחר יותר. הצוואה מקבלת תוקף משפטי כאשר היורשים יפנו, אחרי מות המצווה, אל בית המשפט, אשר יצטרך לאשר אותה ולהוציא צו קיום ירושה. צוואה שאינה ברורה דיה ואינה ערוכה נכון עלולה להיפסל. במקרה זה יחולק הרכוש על פי חוקי הירושה, ולא לפי רצון המצווה. לכן חשוב ביותר שהצוואה תיערך על ידי עו"ד צוואות וירושות בקיאים ומנוסים, ותנוסח באופן ברור ולא משתמע לשני פנים.

משרדנו עוסק בהכנת צוואות, הכנת בקשות מתאימות לצווי ירושה או קיום צוואה, הגשת התנגדויות לבקשות לצווי ירושה ו/או קיום צוואה וליטיגציה בבתי המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.

 

דיני תעבורה

בישראל דיני התעבורה מצויים בשדה המשפט הפלילי. רוב עבירות התעבורה הן עבירות אחריות קפידה, ואין חובה להוכיח בהן את היסוד הנפשי, אלא רק שהנאשם ביצע פיזית את העבירה. הגורם האוכף את דיני התעבורה הוא משטרת ישראל, ואילו הגורם השופט הוא בתי המשפט לתעבורה.

הענישה המוטלת על עברייני תנועה נעה בתחום הרחב שבין קנסות כספיים לבין מאסר בפועל. במקרים רבים, מוטלת הסנקציה של שלילת רישיון נהיגה לפרק זמן נתון (לעתים נדירות, נשלל רישיון הנהיגה לצמיתות). למעשה, במקרים בהם הנאשם הגיע לבית המשפט, אין בנמצא עונשי מינימום ומקסימום – שופט התעבורה רשאי לקבוע את מידת העונש כראות עיניו.

משרדנו מתמחה בטיפול בעבירות תנועה, ובהופעות בבית הדין לתעבורה, כולל בתיקים שבהם מואשמים הנהגים בעבירות של פגיעה.

דיני עבודה

המשרד מתעסק בהופעה בבתי הדין לעבודה, הן מצד המעסיקים והן מצד העובדים, ליווי וגיבוש חוזי עבודה אישיים, טיפול בתביעות הקשורות לביטוח הלאומי ולחוק ביטוח בריאות ממלכתי, נושא פיטורין, התפטרות וכו'.

 

* המידע המובא באתר הינו מידע כללי בלבד ואינו בגדר יעוץ משפטי. המידע אינו מהווה אסמכתא משפטית ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי מתאים והמסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד.