קבלת פטור משירות צבאי

ייצוג וייעוץ לקבלת פטור משירות

אם אתם עומדים בפני תהליך לקבלת פטור משירות מסיבות מוצדקות, אין סיבה שתעשו זאת לבד. מהו בעצם הליך קבלת פטור מהצבא? מי יכול לעזור לכם? על כל אלה ועוד, תוכלו לקרוא במאמר שלפניכם.

מהו פטור מהצבא?

פטור מהצבא הוא למעשה תעודה המעידה שהאדם הנושא אותה פטור מצבא. בכדי להשיג פטור, עליכם להוכיח כי יש לכם אכן אכן סיבות מוצדקות לקבלת פטור מן השירות הצבאי. בכדי שתוכלו לדעת אם אכן הסיבות מצדיקות פטור, כדאי שתתייעצו מבחינה משפטית עם מומחה לדיני צבא שידע להעריך את רמת הסיכויים לקבלת הפטור.

מתי ניתן פטור משירות מסיבה מוצדקת?

ישנם מקרים מסוימים, בהם הפטור מהשירות הצבאי הינו מוצדק וחוקי. המשותף למקרים אלו, הוא שהאדם אינו יכול לשרת בצבא כתוצאה ממצב מסוים. כך למשל, ניתן לקבל פטור משירות מטעמי בריאות, מצב מיוחד או אי התאמה כלשהי. ניתן גם לקבל פטור על רקע עבר פלילי או בעיות חמורות במשפחה, בעתיין על החייל להישאר קרוב להוריו או לעבוד לפרנסתם.

מהו ההליך לקבלת פטור משירות?

כאשר אתם ניגשים להתחיל את ההליך לקבלת פטור משירות, עליכם לקחת בחשבון את הבירוקרטיה הארוכה והמתישה המהווה חלק בלתי נפרד מההליך. זאת ללא קשר לסיבוכים האפשריים שעלולים לצוץ בדרך. כמו כן, עליכם לדעת כיצד לקבל את הפטור, בצורה כזו שלא תיחשבו לסרבני גיוס על ידי הצבא. לשם כך, חשיבות רבה להתייעצות וייצוג על ידי עורך דין הבקיא בתחומי הצבא ושולט בהם על בוריים.

בכדי להתמודד נכונה עם ההשלכות של בקשת הפטור- ליווי, ייצוג וייעוץ על ידי עורך דין מתמחה מהווים פתרון אידיאלי. בפניה לעורך דין מיומן, התהליך לקבלת פטור משירות, למרות מורכבותו, הופך להיות נגיש ונוח בהרבה. במשרד עורך דין פליקס פרטוק, תוכלו לקבל ליווי ייעוץ וייצוג מקצועי, שיקל ויזרז את כל ההליך בצורה משמעותית. הוא ילווה אתכם בתהליך באופן אישי, צעד אחרי צעד ויסביר לכם כיצד לקבל פטור מהצבא באופנים הנכונים.

נשמח לתת לכם יעוץ מקצועי: 050-578-6480 •08-660-3221

יצירת קשר

לייעוץ ומידע חייגו:
050-578-6480 •08-660-3221
או מלאו פרטים:

*המידע המובא באתר הינו מידע כללי בלבד ואינו בגדר יעוץ משפטי. המידע אינו מהווה אסמכתא משפטית ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי מתאים והמסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד.

Call Now Button דילוג לתוכן